Біологія

Перелік обладнання кабінету Біології відповідає діючим навчальним планам і програмам, затвердженим МОН України, технічні характеристики обладнання зі списку Наказа МОН №574 від 29.04.2020р. про затвердження "Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лібораторій". Обладнання кабінету біології має санітарно-гігієнічні висновки, відповідає методичним вимогам та рекомендоване для використання в навчальних закладах.


Назва товару Фото товару Опис та
характеристики
товару
Ціна за
одиницю

Мікропрепарати "Зоологія"

	Мікропрепарати "Зоологія" Використовується в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу і ВНЗ під час проведення..
Детальнійше

1485грн

Колекція "Розвиток комах з неповним перетворенням" (Сарана)

Колекція "Розвиток комах з неповним перетворенням" (Сарана) Застосування.Колекція використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення тем "Тва..
Детальнійше

1090грн

Комплект схем-таблиць "Біологія"

Комплект схем-таблиць "Біологія" Комплект містить 7 таблиць з біології людини за розділами:•  Біологія  людини  (дві  частини)•  Здор..
Детальнійше

700грн

Мікропрепарати "Анатомія"

Мікропрепарати "Анатомія" Мікропрепарати виготовлені з цілого мікроскопічного організму, з частини рослинного (тваринного) орг..
Детальнійше

1485грн

Мікропрепарати "Біологія"

Мікропрепарати "Біологія" Використовується в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу і ВНЗ під час проведення..
Детальнійше

2700грн

Модель "Квітка в розрізі"

Модель "Квітка в розрізі" Модель  використовується в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу під час вив..
Детальнійше

1490грн

Модель "Структура ДНК"

Модель "Структура ДНК" Використовується в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення розділу..
Детальнійше

3000грн

Модель-фартух «Внутрішня будова тіла людини»

Модель-фартух «Внутрішня будова тіла людини» Використовується при проведенні практичних робіт у якості демонстраційного посібника, а також для за..
Детальнійше

480грн

Набір «Анатомія людини. Серце.»

Набір «Анатомія людини. Серце.» Розбірна модель серця для демонстрації  учням всіх складових та компонентів в процесі збиранн..
Детальнійше

1100грн

Скелет людини 85 см

Скелет людини 85 см Скелет використовується в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення ..
Детальнійше

3300грн

Скельця покривні

Скельця покривні Скельця покривні.100 штВиготовлені зі скла. ..
Детальнійше

62грн

Штатив лабораторний ШЛ

Штатив лабораторний ШЛ Використовується в кабінеті фізики, хімії та біології  під час проведення лабораторних робіт.&n..
Детальнійше

1200грн